Views Column Control (7.x-1.02) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Views
de: Ansichten

en: Display
de: Anzeige

en: Use
de: Benutzung

en: Columns
de: Spalten

en: Presets
de: Voreinstellungen
