Views Column Control (7.x-1.02) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display
el: Εμφάνιση
