Views Column Control (7.x-1.02) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj
