Views Column Control (7.x-1.02) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Display
fi: Näyttö

en: Columns
fi: Palstat
