Views Column Control (7.x-1.02) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Views
fr: Vues

en: Display
fr: Affichage

en: Columns
fr: Colonnes

en: Presets
fr: Réglages prédéfinis
