Views Column Control (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display
hy: Ցուցադրել
