Views Column Control (7.x-1.02) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Display
jv: Tampilan
