Views Column Control (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Display
lt: Rodymas

en: Columns
lt: Stulpeliai
