Views Column Control (7.x-1.02) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: Display
oc: Afichatge

en: Columns
oc: Colomnas
