Views Column Control (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: Display
fa: نمایش

en: Columns
fa: ستون‌ها
