Views Column Control (7.x-1.02) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Use
sk: Použiť
