Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Views
ar: الرؤى

en: Close
ar: إغلاق
