Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
