Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Close
cy: Yn agos
