Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Views
de: Ansichten

en: Close
de: Schließen
