Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Views
eu: Bistak

en: Close
eu: Itxi
