Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Views
fi: Näkymät

en: Close
fi: Sulje
