Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Close
hu: Bezár
