Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Views
is: Gagnasýn

en: Close
is: Loka
