Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು
