Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Close
lt: Uždaryti
