Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Views
nl: Overzichten

en: Close
nl: Sluiten
