Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Views
pl: Widoki

en: Close
pl: Zamknij
