Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Views
ru: Представление

en: Close
ru: Закрыть
