Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Close
sk: Zatvoriť
