Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Views
sv: Vyer

en: Close
sv: Stäng
