Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Close
ta: மூடு
