Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Views
fr: Vues

en: Close
fr: Fermer
