Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Views
ja: ビュー

en: Close
ja: 閉じる
