Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Views
lv: Skati

en: Close
lv: Aizvērt
