Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Views
mr: याद्या

en: Close
mr: बंद
