Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Views
ps: ليدنې

en: Close
ps: تړل
