Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Close
ro: Închideți
