Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Views
tr: Görünümler

en: Close
tr: Kapat
