Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Views
uk: Види

en: Close
uk: Закрити
