Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Views
az: Görünüşlər

en: Close
az: Bağlı
