Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Views
gl: Vistas

en: Close
gl: Pechar
