Views Commentcloser (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Close
hi: बंद करे
