Views Commentcloser (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Views
oc: Vistas

en: Close
oc: Tampar
