Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: mail
ar: البريد

en: Your name
ar: اسمك

en: Your e-mail address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Send yourself a copy.
ar: أرسل نسخة إلى نفسك.

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Mapping
ar: إقران

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: Contact form
ar: استمارة الاتصال

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ar: لا يمكنك إرسال أكثر من %limit من الرسائل في @interval. حاول مرة أخرى لاحقا.
