Views Contact Form (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: mail
be: пошта

en: Your name
be: Вашае імя

en: Your e-mail address
be: Ваш e-mail адрас

en: You must enter a valid e-mail address.
be: Вы павінны ўвесці слушны адрас e-mail

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Send yourself a copy.
be: Даслаць сабе копію.

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Contact form
be: Форма кантакту

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
be: Вы не можаце адправіць больш чым  %limit паведамленняў у @interval. Паспрабуйце зноў пазней.
