Views Contact Form (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: mail
bg: поща

en: Your name
bg: Твоето име

en: Your e-mail address
bg: Вашият имейл адрес.

en: You must enter a valid e-mail address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Send yourself a copy.
bg: Изпрати ми копие на моя адрес!

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Contact form
bg: Форма за контакти
