Views Contact Form (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: mail
bn: মেইল

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: Your e-mail address
bn: আপনার ইমেইল ঠিকানা

en: Message:
bn: বার্তা:
