Views Contact Form (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Your e-mail address
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: You must enter a valid e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ནུས་ལྡན་ཞིག་འཇུག་དགོས།

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Send yourself a copy.
bo: རང་ཉིད་ལ་འདྲ་བཤུ་ཅིག་སྐུར་བ།

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
bo: དུས་ཡུན་@interval་ནང་དུ་བརྡ་འཕྲིན་%limit་ལམ་མང་བ་སྐུར་མི་ཆོག ཏོག་ཙམ་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།
