Views Contact Form (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Send yourself a copy.
bs: Pošaljite kopiju i sebi

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Contact form
bs: Kontakt formular
