Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: mail
ca: correu

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Your e-mail address
ca: La vostra adreça electrònica

en: You must enter a valid e-mail address.
ca: Heu d'introduir una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Message:
ca: Missatge:

en: Send yourself a copy.
ca: Envieu-vos una còpia

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Mapping
ca: Associacions

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ca: No podeu enviar més de %limit missatges en @interval. Proveu-ho més tard.
