Views Contact Form (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: mail
cs: pošta

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Your e-mail address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Send yourself a copy.
cs: Zaslat kopii na můj e-mail.

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Mapping
cs: Mapování

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
cs: Není možné odeslat více než %limit zpráv v intervalu @interval. Zkuste to později.
