Views Contact Form (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Your name
da: Dit navn

en: Your e-mail address
da: Din e-mail-adresse

en: You must enter a valid e-mail address.
da: Du skal indtaste en gyldig e-mail-adresse.

en: Message:
da: Besked:

en: Send yourself a copy.
da: Send en kopi til dig selv.

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Mapping
da: Kobling

en: Send message
da: Send besked

en: Contact form
da: Kontaktformular

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
da: Du kan ikke sende flere end %limit beskeder pr. @interval. Prøv igen senere.
