Views Contact Form (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: mail
de: E-Mail

en: Your name
de: Ihr Name

en: Your e-mail address
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: You must enter a valid e-mail address.
de: Geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse an.

en: Message:
de: Nachricht:

en: Send yourself a copy.
de: Kopie an mich schicken.

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Mapping
de: Zuordnung

en: Send message
de: Nachricht senden

en: Contact form
de: Kontaktformular

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
de: Sie können nicht mehr als %limit Nachrichten innerhalb @interval versenden. Versuchen Sie es später wieder.
