Views Contact Form (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Your e-mail address
el: Η διεύθυνση e-mail σας

en: You must enter a valid e-mail address.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Send yourself a copy.
el: Να μου σταλεί αντίγραφο.

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Contact form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
el: Δεν επιτρέπεται να στέλνετε περισσότερα από %limit μηνύματα μέσα σε @interval. Ξαναδοκιμάστε αργότερα.
